IN + FORM + AL

INVENT /izdomāt/ + FORM /veidot/ + ALTERNATIVE /būt atšķirīgam/Kāpēc Informal ceramics? Vārds Informal (skatīt augstāk) raksturo manas radošās izpausmes. Darbs gan tiešā, gan pārnestā nozīmē  ir mana smilšu kaste - tie ir ikdienišķi eksperimenti, atklājumi, prieks, veiksme un reizēm arī vilšanās. Mans dzinējspēks ir ideju spole, kas griežas prātā - nepārtraukta konkurences cīņa par to, kas taps nākamais, bet kas paliks aiz strīpas. 

Visi darbi ir rūpīgs roku darbs, arī tie, kuriem mērķtiecīgi veidotas raupjas vai reljefas virsmas. Par saviem materiāliem esmu izvēlējusies porcelānu un akmensmasu, jo man svarīga ir ne tikai estētika, bet arī ilglaicība. Apdedzinot 1250 grādos, šie darinājumi ir izturīgi un lieliski kalpo ikdienas lietošanā.

Keramikas iespējas ir neizsmeļamas, tāpēc jauni meklējumi un izaugsme ir būtiska daļa no darba procesa. Mana pieredze ietver studijas Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā un Latvijas Mākslas akadēmijā, piedalīšanos izstādēs, darbošanos savā keramikas darbnīcā un keramikas nodarbību vadīšanu bērnu, jauniešu un pieaugušo auditorijām.

Ja esi iekārojis kādu no keramikas darbiem, bet tas nav atrodams veikala sortimentā, vai arī ir pieejams mazākā skaitā kā vēlies, raksti, labprāt atkārtošu tieši Tev. Tāpat arī esmu atvērta dažāda veida sadarbībām.

Par manu estētisko izjūtu stāsta darbi - tie sarindoti veikala sadaļā vai izpētāmi sociālo tīklu instagram un facebook profilos @informalceramics

Priecājos par mūsu satikšanos!

Astra Šēnberga